Warsztaty

Wieloletnie doświadczenie w branży nauczyło nas, że teoria ma się nijak do praktyki, a do zawodów związanych ze sztuką filmową należy przygotować się kompleksowo.

AC Sound oferuje profesjonalne dwutygodniowe warsztaty stacjonarne, podczas których uczestnicy mają stały kontakt ze sprzętem dźwiękowym. Bez zbędnej teorii pokazujemy w praktyce w jaki sposób profesjonalnie realizować reportaże.

Nasze warsztaty to:

✓ brak nudnej teorii

✓ praktyczna nauka obsługi nowoczesnego sprzętu filmowego

✓ praktyki przy realnych nagraniach, zleceniach robionych dla klientów

✓ przygotowanie do pracy – uczymy pracy m.in. przy reportażu, gdzie jest najwięcej zleceń na rynku, a ich realizacja jest prostsza.

✓ małe grupy, natychmiastowa ocena predyspozycji uczestnika do wykonywania zawodu

Nie ma u nas praktyk na etiudach, gdzie są sami studenci – zawsze na praktykach jest wykładowca. Zajęcia kompleksowo przygotowują do rozpoczęcia przygody z dźwiękiem na planie.

Najlepsi uczestnicy warsztatów dostają od nas ofertę pracy!!!

Nasi wykładowcy są czynni zawodowo, znają najnowsze trendy i kierunki rozwoju branży (sprzętu). Stawiamy na praktykę, a nie na naukę opartą o stare anegdoty z planów filmowych.

Uczestnicy, którzy kończą warsztaty otrzymują certyfikat!

Umiejętności zdobyte na warsztatach nie tylko przygotowują do pracy w zawodzie dźwiękowca, ale również są pomocne przy podjęciu decyzji o rekrutacji do szkół filmowych.